Huomioithan, että tilaisuus on loppuun varattu, ja voimme tarjota ainoastaan jonopaikkoja. Paikkoja jonosta vapautuu ilmoittautumisjärjestyksessä, mikäli peruutuksia ilmenee.
————————————————————————————-
Helsingin Kokoomuksen Naiset vierailevat 23.2. klo 18 kaupungintalolla pormestari Daniel Sazonovin kaupunkipoliittisessa tilaisuudessa. Mukana valtuusto- ja lautakuntatyöskentelystä kertomassa ja kysymyksiin vastaamassa myös yhdistyksestämme kaupunginvaltuutettu, kasvatus- ja koulutuslautakunnan jäsen Seida Sohrabi ja kaupunginvaltuuston varajäsen, kaupunkiympäristölautakunnan jäsen, yhdistyksemme puheenjohtaja Hanna-Leena Hietanen.
Tilaisuus on kaikille avoin ja vaatii ennakkoilmoittautumisen.
Aika
Maanantai 23.2. klo 18-20
Paikka
Kaupungintalo, Aleksanterinkatu 20, 00100 Helsinki
Ilmoittautumiset
Tilaisuus on kaikille avoin ja vaatii sitovan ennakkoilmoittautumisen 13.2. mennessä: helsinginkokoomuksennaiset@gmail.com
Ilmoitathan samalla mahdollisesta erikoisruokavaliostasi, tilaisuudessa on pientä tarjoilua.
Lämpimästi tervetuloa!